YKS Çalışma Arkadaşı

Merhaba, 2022 tayfadanım. MF alanını seçtim. Anadolu lisesinde okuyorum. Kendime bir çalışma arkadaşı arıyorum. Yalnız belirli kriterlerim var. Öncelikle erken kalkan bir çalışma arkadaşı istiyorum. Gün içinde birlikte +8 etüt yapabilmeliyiz. Çalışmaları zoom üzerinden yapmak istiyorum (görüntü açık, mikrofon kapalı). Mesela saat 08.00’da zoomdan ders çalışmaya başlarız ve 1 saat ders 10 dk mola şeklinde saat 12.00’a kadar çalışırız. Daha sonrasında 1 saat moladan sonra 13.0p’da başlayıp akşam 18.00’da bir mola daha veririz. 20.00 da başlayıp 23.00 gibi bitirebiliriz. Ama tabiki ben gece de çalışmaya hazırım. Akşam ya da gün içinde olur da bir işimiz çıkarsa gece etütleri de yapabiliriz. Ama dediğim gibi +8 etüt mutlaka yapabilmeliyiz. Lütfen beni yanlış anlamayın ama bunu söylemem lazım. “Ben bugün ders çalışmak istemiyorum, canım sıkıldı.” diyecekseniz yazmayın.
Lütfen ciddi ve kararlı arkadaşlarım iletişime geçsinler. Ben her saat her dakika ciddi arkadaşlarım ile çalışmaya hazır ve nazırım. Mail adresinizi bırakırsanız ben size geri dönüş sağlarım. Ve lütfen aşağıya kendi çalışma düzeninizi yazar mısınız?
Şimdiden çok teşekkür ederim.

slm EA 22 tayfadanım seninle aynı düşüncelere sahibim kvnhnf80@gmail.com wp veya telegram farketmez cevabını beklıyorum

merhaba ben saat 4 ya da 5 gibi uyanıyorum 8 e kadar kitap okuyorum 9 ya da 10 gibi başlıyorum günlük 10 saat de çalışabiliriz ya da daha fazla hem de birbirimizi desteklersek daha başarılı olabileceğimize inanıyorum hedefim yüksek ve mf yim şuan konu kapatma ve temelimi geliştirmeye çalışıyorum istersen bana ulaşabilirsin
esmaduman514@gmail.com