Yarı zamanlı iş arıyorum

Öncelikle merhabalar herkese,
Bilgisayar programcılığı 3. sınıf öğrencisiyim ve her öğrenci gibi bende maddi durumlardan dolayı sıkıntılar çekmekteyim.Ders programıma uygun bir iş aramaktayım hafta sonları da çalışabilirim.

Ben de bu dönemlerden geçtim halini çok iyi anlarım. Ben kendi çözümü aktarabilirim anca sana uygunluğuna göre karar verirsinartık. Online yaptığım iş var (network marketing) bu işin adı. Bu işi yapamayan insanlar ne yazık ki sektörü kötü lanse etti belki de bazıları bazı şirketler hakkında doğruyu söylüyordu bilemem içinde olmadım kyani dışında o şirketler hakkında da kötü konuşmam kimsenin hakkına giremem bu yüzden. iyi ve kötü her sektörde her ortamda vardır muhakkak. Benim çalıştığım daha doğrusu iş otağı olduğum firma Kyani. Normalde bu işi yapamam girişken değilim vs diyordum ama çaresizlik tak demişti artık deneyeyim ya ne kaybedem ki dedim kendi kendime. Sonra derslerden kalan boş zamanlarımda bu işe odaklandım ve çok şükür iyi kötü kazanmaya başladım. emeğimin karşılığını aldıkça daha da özverili oldum işimde. şimdi allah razı olsun diyorum kyanideki herkesten yoksa o zor durumlarımı nasıl atlatırdım bilmiyorum hiç. Sundukları iş olanakları , fırsatlar ile artık psikolojik ve maddi açıdan daha sağlıklıyım.