Tyt nasıl çalışılmalı?

Herkese selamlar ben bu sene 11.sınıfa geçeceğim ve tyt konuları bitirmek istiyorum onun için nasıl ders programı yapmalı ve hangl kaynaklardan çalışmalıyım? Bölümüm sayısal hedefim de yazılım mühendisliği

Bende 11e geçeceğim çok değilde verimli ve düzenli çalışsan olur aslında benim görüşümce

11’in başlamasına daha çok zaman var, güzel çalışırsan TYT’yi bitirebilirsin bile. 11 başlayana kadar olan zaman için kendine kolaydan başlayarak yoğunlaşan bir çalışma programı hazırla. Sorumlu olduğun konuları ders ders belirle ve konuları temelden üst seviyeye göre öğrenmeye dikkat et. Hangi konuyu ne zaman bitireceğini aşağı yukarı belirlediğin bir programın olsun. Programını seni çok zorlayıp moralini düşürecek kadar zor da, potansiyelini kullanamayacak kadar kolay da yapmamalısın, programında kendine uygun düzenlemeleri zamanla yaparsın. Bazı günler programa uyamazsan programdan tamamen vazgeçme ertesi gün yine devam et. Bir de bir günde bütün dersleri çalışma, 2-3 tane ders seç sevdiğin bir ders ve sevmediğin bir dersi aynı güne koy. Son olarak zor gelen şeyleri sabah (ya da gece çalışıyorsan gece) çalışmaya yeni başladığında yaparsan daha kolay bitirirsin. Başarılar!