tüm 11 ler el ele

1 ay oldu aynı durumdayım ben de. Napacağız bilmiyorum

Sanırım herkeste aynı sorun var KONSANTRASYON. Arkadaşlar bende de bu aralar son 1 aydır bi konsantrasyon eksikliği çok fazla içimden kendimi bi türlü gaza getiremiyorum ama yaz kursu başladı yavaş yavaş içimde bir şeyler kıpırdanmaya başladı umarım iyice gaza gelirim tekrardan. Tavsiyem kimse kendini salmasın yazın, ayrıca herkes kendine bi yaz programı hazırlamalı dolu dolu önce hedef 11.sınıf konularını tekrar edip sorularını bolca çözmek olmalı. Benim görüşlerim böyle bence gerçekten gönüllü arkadaşlar varsa beraber bi watsapp grubu yapıp birbirimizle iletişim halinde olabilir, kim hangi dersi çalıştığını planı ne olduğunu söyleyip birbirimizi gaza getirebiliriz diye düşünüyorum katılan arkadaşlar olursa yararlı olacağını umuyorum. Sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

merhaba serap1900 bende 11.sınfım ve ygs çalışmaya başladım bilemediğimiz sorular için dediğin gibi whatsappta grup açalım herkes için iyi olur yapamadığımız soruları öğrenmiş oluruz süper fikir bence eğerki sıkıntı yapacak olan felan olursa hiç katılmasın işin sonu iyi olmaz , fayda görmeyi bekleyen arkadaşlar yapalım bence:)

Selam Arkadaşlar Bende 12.sınıfa geçmiş Ygs2016 üniversite ögrencisi adayıyım . Uzun zamndır burdasınız galiba benm buraya gelelim kısa zaman oldu yazılarınızn çogunu okudum erken başlayanlar olmuş ygsye şuan ne durumdalar ? Ben ygsye 1 hafta oldu başlayalı hafif hafif başladım üniiversiteye giden arkadaşlarımla konuştum onlar yardımcı oldular felan yarında rehber hocamla plan hazırlayacağız umarım uyarım ona :heart_eyes: HERKES KENDİNE GÜVENSİN VE ÇALIŞSIN İNANCINIZI ASLA KAYBETMEYİN BU YOLDAAA :blush:

Merhaba Kbrkty bende ramazanin ilk günunde başladım ygs calismaya su an konularımin birazini hallettim fazla değil okul zamanı da ygs matin bir kısmına bakmıstim baştan tekrar yapıp soru cozucem oyle yani bende tip istiyorum Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmaz inşallah yapamdigimz sorular içinde serap arkadaşimiz whatsapp ta grup oluşturdu herhdle oradada yapamdigimiz soruları birbirimize sorucaz sende katıl seneye sınava girecek arkadaşlarımzi bekliyoruz :))))

Teşekkür ederim teklifiniz için ama ben pek telefon kullanmamaya çalışcağım net paketi felan yapmayacağım o yüzden çok sağolun tekrar size iyi çalışmalar :blush: Bu azimle devammm :+1:

Bende 11 tmciyimmm ve daha çalışmaya başladığım pek söylenemez :disappointed:

Merhaba ben sayısalım ygs tarihe başlamak istiyorum konu anlatımı hangi kitabı önerebilirsiniz

Valla çoğu kişi onaylamış dediğim planı ancak kimse atak yapmamış nasıl başlayacağız yani nasıl kuracağız watsap grubunu ? Ya arkadaşlar tabiki de herkes artık dersine bakacak yani telefondur falan uğraşılmicak ancak sadece hani yoğun çalıştıktan sonra telefona bakarsın boş boş işte ben onu değerlendirelim diyorum boş boş ne gelmiş ne olmuş demektense gruptan beraber neler yaptığımızı neler çalıştığımızı yapamadığımız soruları yazar ve atarız diyorum

Fem çok iyi geliyor bana fem simetri yayınlarının

Ya çok içimde kaldı söylemem gerek :smiley: Şöyle baktım da verdiğin cevap ve düşüncelerine bayağı bi stresliymişsin ve kaygılıymışsın gibi gözüküyosun uzaktan eğer öyleyse bence bu kadar kaygılanma sınav maratonuna rahat bir şekilde hazırlanmaya çalış kendini ferahlatmaya bak sürekli, yoksa çok stresli şekilde çalışırsan, ya çalıştıklarım boşa giderse diye çalışırsan bu senin için büyük bi problem yaratabilir ben de 11. Sınıfım fakat senin kadar stresli değilim programlı bi şekilde çalışmana bk o zaman farkedeceksin kafan daima rahat olacak :slight_smile:

Tabiki söyleyebilirsin :blush: Aslında stresli değilim biraz kaygılıyım , amacım ilk yılda diş hekimliğine gitmek o yüzden böyle kaygılı gibi görünmem çok normal :smile: :blush: programlı çalışıyorum zaten sadece kaygım var onuda zamanla aşarım çünkü yolun daha başındayız :blush: Telefon konusuna gelincede net paketi felan yapmam bu yıl ulaşmak isteyen ailem ve arkadaşlarım arar beni zaten telefon alıkoyar ders çalışmaktan o yüzden guruba katılamayacağımı söyledim , yapamadıgım soruları inekle hocalarına sormayı düşünüyorum :blush: Tavsiyelerin içinde çok sağol :+1: :blue_heart:

merhaba bende 11.sınıfım günlük programdan çok haftalık program yapmaya çalış mesela ben şu konuyu bitirip 250 soru çözcem de seni yıldırmasın ama fazla böyle yaparak hem programı basitleştirirsin hem de rahat çalışırsın iyi tatiller başarılar :wink:

yardımma ihtiyacım var…

Arkadaşlar nasıl gidiyor çalışmalarınız? :grinning:

Havalrdan dolayımıdır bilmiyorum ama ben pek sıkı çalışamıyorum :disappointed: Çok ilerlediğim söylenemez.

Evet anlıyorum, ben sınava hazırlanırken bana da aynısı olmuştu. Gelecekteki mesleğini düşün yada üniversiteni, bunlar belki senin çalışma nı arttırabilir:) Aslında sizin grubunuz vardı değil mi? Oradan birbirinize çalışmak için hırs aşılayabilirsiniz:) yarış iyidir, yapın aranızda böyle şeyler, temponuzu arttırırsınız, hoş olur:) aynı deneme leri alın, aynı anda başlayın, bakalım nasıl sonuçlar? Sınav sonrası soruları tartışmak da gayet güzel olur.

Ben gruba katılmamıştım ama olmazsa katılırım ya dediğiniz gibi aynı denemeleri felan alırız , olmazsa bir şekilde bunu yenmemiz lazım yoksa zor olacak :disappointed:

Gruba katılmamayı düşünyordum ama şuan gurubun durumu nasıl ?? ben çalışıyorum ama sıkı bir çalışma olmuyor , olmazsa bende katılırım gruba belki daha iyi olur :disappointed:

whatsappı silmemiş olsam katılırdım aslında çok mantıklı. ben de senin gibiyim ya böyle bazen sadece yatasım geliyor hiçbir şey yapamıyorum ama vicdanım rahat olsa neyse vicdan da rahat durmuyor ki!
of…