tüm 11 ler el ele

Rica ederim Özgesadece sen değil ben de dahil başlaması gereken arkadaşlar çok. Ama ben sadece paragraf kitabı aldım onları çözüyorum. Evet Serap Özge yi bilmiyorum ama diğer herkes 11.sınıf ben de dahil.

bende 11. sınıfım :smile:

hoşgeldin özgee :sunny:

:blush: :blush: :blush: :blush:

Ben geldimm :smiley: Ooo gencler ortam yapmissiniz :smiley:

eveet hahahahah :smile:

Arkadaşlar içinizden gerçekten hergün tekrar eden ve duzenli bi sekilde calisabilen var mi ? Ders programi hazirliyorum en fazla uc gun uyabiliyorum sonra bi isim cikiyo programa eksik uymaya basliyorum sonra gittikce eksiltiyorum ve bi sure sonra programi cope atiyorum. Bi program hazirlayip uymak konusunda cok zorluk cekiyorum sizce ne yapmaliyim ?

herkesin çalışma şekli farklıdır gerçi ama ben mesela düzenli çalışıyorum ama program falan yapmadım hiç. sadece o gün çözdüğüm soru sayısını ve dersleri bir yere not tutuyorum. günlük en kötü ihtimalle 150 soru altına düşmemek için uğraşıyorum. çok fayda sağladı bana istersen sende deneyebilirsin :smile: :smile:

düzeni,çalışmayı seven bir insanım fakat 2-3 gündür elime kitap alamıyorum,strese giriyorum üstüne üstlük.
aslında senin o programı yapman bile çok güzel, emin ol bana tamamen uygulayamasan bile onu yaparken zaten o 3 günde veya 1 haftada veya o ay yapman gerekenler aklının bir köşesinde duruyor. ben program yapmıştım ama bakmamıştım,uymamıştım mesela geçen hafta sonra bir baktım içinden çoğunu hatırlayıp az çok yapmışım. yani tamamen uyamazsan bile üzülme, yapmaya devam et eğer bazı insanlar gibi programsız da başarabileceğini düşünmüyorsan.

sen yeter ki çalışmak iste programa uyamasan bile elinden geleni zaten yaparsın.

şu aralar sıkıntım var o konuda keşke ben de çalışmak istesem.

neyse sınavdaşım iyi çalışmalar

ben öyle soru çözemiyorum ya niye ki :worried:

150 soru mu :open_mouth: iyiymis :+1: sbs den beri teste pek agirlik vermiyorum acikcasi yazililar klasik oldugu icin test cozsemde genelde konu calismasina agirlik veriyorum. Bi deniyim bakalim ne olcak :smiley:

Sıkıntın neyse geçmesi dileğiyle :blush:

aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar ayrıca ygs türkçe kaynağı için önerim güvender soru bankası süper bir kitap almanızı öneriyorum bir de unutmadan fem dershanesinin güvender deneme sınavı var ygs girmenizi tavsiye ederim hepinize başarılar :slight_smile:

http://www.nt.com.tr/ygs-lys/guvender-ygs-turkce-soru-bankasi.html bu kitap ama burda biraz pahalı gidin kitapçıdan alın

Bende varımm 11 eşit ağırlık.

hoşgeldin bölüm ne istiyorsun ?

hoşgeldinn. :blush: :sunny:

Heey 11ler, 11lerimizz nasılız bakalım :smile:
Alışmaya başladınız mı sürece :blush:

Arkadaşlar 11 MF yim aranıza yeni katıldım yoğun bir döneme giriyoruz hakkımızda hayırlısı olsun :slight_smile:

S.A. ööncelikle arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza bencede böyle bişe yararlı olacağını düşünüyorum h.o. yapanlardanda ALLAH RAZI OLSUN :blush: tekrar merhaba :grinning: