tüm 11 ler el ele

tüm 11.sınıflar olarak birbirimizi motive edelim hırslanalım gunluk rapor edelım daha ıyı olmaz mı ?

Günlük olmayabiliyor okul falan derken saat zaten akşam oluyor.
Amaa bu süper bir fikir! İpuçlarımızı, streslerimizi, mutluluklarımızı, şevkimizi vs paylaşabiliriz! Birlikten kuvvet doğar, hem motive olmuş oluruz, hem de bazı zorlukları aşmamız kolaylaşır … ben seve seve paylaşırım deneyimlerimi :blush:

başla öyleyse bugünden hergün akşam ben ce vaktini 5 dakikada olsa ayırabilrisin :smiley:

elbette, konu açılırsa her türlü yardımcı olurum ben aklıma takılan her şey için açıyorum konu :smiley:

ya bugün hocamla konuştum program amtıklı ama vakit kısıtlı

nasıl bir program? bu vakte kısıtlı dememeliyiz bence, şimdi bizim yerimizde olmak isteyen çok 12 var, olabildiğince verimli geçirmeye çalışsak elimizden geleni yapsak zaten devamı gelir… :blush:

başka gelen yok sanırım bu kadarız keşke 3-5 kişi daha olsa… yine de olsun :blush:

aynen yok galiba :smiley: yaa ben günlük yetişemiyorum kendime :smiley:

strestendir bence. Bana da öyle geliyor ama önümüzde koskoca 13 ay var. Yapacağız

umarım yetişir de oncelık 11 bugun pek calısamadım motıvem gıttı benı motıve edın arkadaslar ya

1 hatfa burda olmıcam kendınıze ıyı bakın :slight_smile:

Merhaba arkadaşlar ben de 11.sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim düz lisede okuyorum ancak belirli yüksek hedeflerim var ilkokulda bir takım sorunlar yaşadım fakat kendimi toparladım tek sıkıntım mat. Geo. Denemelerde baya sorun yaşıyorum ama çok iyi şekilde kasarsam altından kalkabileceğime inanıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın da ben 9.sınıftan beri üniversiteye yönelik sürekli danışmanlık aldım baya bilgi de topladım tabi bazı eksikler halâ var ancak sizin de belki eksikleriniz vardır psikolojik olarak veya kaynak kitap bakımından eksiğiniz varsa tavsiye almak isterseniz çekinmeden sorabilirsiniz. Kitap konusunda işin ehli oldum desem yeridir kolay kitaplar, zor kitaplar falan her gün nt ye giriyorum. Burası gayet güzel bir site bilgi alışverişi yapabiliriz diye düşünüyorum. Her akşam en azından 5-10dk.lığına girebilirim. Herkese iyi günler…

ygs türkçe kitabı olarak ne önerirsiniz hangisini alsam bilemedimm

Türkçedeki eksiklerine bağlı mesela atıyorum ses olaylarında veya fiillerde eksiklerin çoktur o zaman sana orta seviyeli bi kitap öneririm ama sana soru bankası mı lazım yoksa konu mu lazım bana söylersen daha iyi yardımcı olurum

Veya sadece paragraf soru bankası istiyorsan ona göre kitap öneririm.

Bende yeni geldim aranızaa :smiley:

Hoşgeldinn aramıza…

Hoşgeldiinn. Şey soru bankası lazım sayısal öğrencisiyim ve türkçeyle hiç aram yok ama çözmem lazım

Bence hiç aran yoksa önce konu anlatımlı al derim fakat belki bir yerden (dershane gibi) türkçe konularını işliyosundur soru bankası lazımdır. O zaman sana orta seviyeli şu kitapları tavsiye ederim ; Birey yayınları (gelişim serisi) , işleyen zeka yayınları (bu diğerlerine nazaran biraz daha zor olabilir), zambak yayınlarının ygs türkçe kitabı var bu sene çıktı onlar sayfaların kenarında şerit halinde konu özetleri var gerisi hep soru zaten ben de lys edebiyatı var gayet memnunum, eğer “kolay sorular da olsun ama ben genel olarak zor istiyorum” dersen o zaman bir de Fem yayınlarının ygs türkçesine bakmanı öneririm. Bu önerdiğim kitapları mutlaka incele ama özellikle zambağınkini incele muhtemelen o hoşuna gidecektir diye tahmin ediyorum 2-3test kolay oluyor 1-2 test zor oluyor. Ayrıca Limit yayınlarınınki de güzel bir kitap ancak Limit yayınları bitireceğin 2.kitap olsun bence. Çünkü bu söylediğim kitapların hepsinden 1 kat daha gelişmiştir Limit yayınlarınınki. Önce kısa zaman içinde önerdiğim kitapların arasından 1 tanesini bitir daha sonra Limit yayjnlarının ygs türkçesini al zaten ne demek istediğimi anlayacaksın :smile: Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başarılar :slight_smile:

Teşekkür ederriim. Anlattığına göre zambak güzel gibi geldi merak ettim şimdiden türkçe çözmeye başlasam iyi olcak sanırım her ne sevmesemde