Teog'a ne zaman çalışabilirim?

Selam ben 7.sınıf öğrencisiyim.Seneye teog var ve ben 7.sınıfta teog sınavına mı çalışmalıyım,yoksa sadece 7.sınıfa mı çalışmalıyım? Eğer teoga yavaş yavaş çalışmaya başlarsam hangi aydan başlamalıyım?

bende 7. sınıfım bence yavaş yavaş teoga çalışmalısın :grinning: çünkü seneye çalışma vaktin pek olmayacak 1 veya 1,5 sonra sınav olacak benim tavsiyem boş zamanlarını bunun için değerlendir

Merhaba! Ben de 7. Sınıfa gidiyorum, aslında olduğumuz süreç bence 8 konularına başlaman için çok büyük bir fırsat. Bizim okulumuz başlattı ama eğer sizin böyle bir etkinliğiniz yoksa her hafta en azından 7 konuları bitene kadar birer saat çalışmanı öneririm en az olarak. Tabii ki şunu unutma ama bu seneki derslerini etkilemesine izin verme :grinning:
Eğer yok çok yorulurum diyorsan da yazın hemen başla konularına, her gün en az birer saat çalış konular bitene kadar.
Nasıl çalışacağım dersen bir tane konu anlatımlı bir tane de normal soru bankası kitabı al ve bazen tonguçla, bazense başka youtube kanallarına falan bak.
Umarım işine yarar :relaxed:

haziranın ortasında çalışmaya başla

Merhaba arkadaşlar.ben şu an 8 i bitirdim .İlk teogdan 5yanlış ,ikinci teogdan 1 yanlışyaptım ki o yanlışlar olmayacaktı:unamused:neyse konuya geçeyim.ben yazın hiç bir konuya başlamadım.ama kişi kendisi karar verebilir bence.ben yanlış öğrenmekten korktuğum için cesaret edemedim(tembellik de var tabi​:stuck_out_tongue_winking_eye:) neyse günler geçti ve okul açıldı .ben okulun ilk gününe kadar sürekli Dersane olmazsa olmaz diyenlerdendim.ki o güne kadar.dershaneye sadece 3 gün gittim arkadaşlar.ve okulun ilk günü ağlayarak babamdan beni dersaneden aldirmasini istedim.zor da olsa başardık.neden mi arkadaşlar?benim bünyem o kadar yorgunluğa pek alışık değil.ve ilk andan itibaren ödev vermişlerdi.açıkçası ben ödev konusunu hiç sevmeyen bir insanım.ödev verilince yapmam çoğunlukla ama harıl harıl kendim isteyerek çalışırım .:slight_smile: ama şunu söyleyeyim.eğer siz kendiniz çalışa biliyorsanız kesinlikle dersaneyi önermek.ben ankara da yaşıyorum.dersanem kizilaydaydi.ulaşım çok sikintiydi.çoooook yorucuydu yani.gerçekten çok büyük vakit kaybı.seneye de gitmeyi şahsen hiiiç düşünmüyorum.
Umarım faydam dokunmuştur arkadaşlar.şimdiden başarılar.kasmayın kendinizi.gerçekten boşuna çalışmışım diyorum.

her zaman çalışabilirsin :slight_smile: bence teogu iyi bilen bir rehberlik öğretmeninden çalışma programı çıkartabilirsin. sadece bir öneri.

-Wow bir yıl önce yazdığım konu :smiley: Şu an ankara çankayada kızılaya yakın güzel bir okulda okumaktayım :slight_smile: