TEOG için yazın ne zaman başlamalıyım ve kaç soru çözmeliyim?

TEOG için gerçekten stres olmaya başladım.Yazın ne kyapacağımı bilmiyorum günde kaç soru çözmeliyim.
Şimdiden teşekkrüler…

Çok şükür teog stresinden kurtulduk. Kızımın yüzdelik dilimim % 4,84.Öncelikle çok stresli bir yıl olacak. 7’den 8’e geçtiği zaman mutlaka yaz dönemini dolu dolu çalışma yaparak geçirmek lazım. Biz öyle yaptık. Yaz dönemi 1.teog konularını kapsayan kurs aldık. Beylikdüzü Dünya Etüt Merkezinden.Burada http://www.dunyaetut.com/teog.html detayları var. Kızım okula başladığı zaman 1.Teog konularının tamamını biliyordu. Okul dönemi sadece soru çözdü. Küçük küçük konu tekrarları yaptı. Yaz dönemi çalışmanın inanılmaz faydasını gördük.

Dostum yazdıklarım biraz alakasız olucak ama sonuna kadar okumanı isterim. Ben 2013 sbs ye girdim zorluğu haberlere konu olmuştu,hiç parlak bir ortaokul dönemi geçirmedim 6 7 8 de kitap açmadım hatta 8.sınıfta +80 gün devamsızlığım vardı ne sbs stresi vardı ne başka birşey rahattim anlayacağın,neyse haziran 2013 te girdik sınava işte sonuçlar açıklandı dershanede en iyi sınıfta olan arkadaşım %13luk dilimdeyken ben %9 daydım, anlatmak istediğim ben o halde o dilime girdiysem sen çalışarak nerelere gelirsin elinden geldiği kadar bol soru çöz en önemlisi stres yapma çok güzel bir lise kazanırsın,biraz motivasyon niteliğinde bir yazı oldu bu başarılar :slight_smile: