TEOG için yardım

Selam arkadaşlar ben bu yıl 9 a geçtim 490.5519 gibi bir puan aldım eğer yardıma ihtiyacınız olursa destek için sorabilirsiniz geçen yıl bende buradan az destek almadım :smiley:

Merhaba Beyza Ya ben Çok Korkuyorum teogtan. daha hiç soru çözmedim ama yarın test kitabı alıcam. o puanı nasıl elde ettin benım ortalamalarım hep 64’ün üzerinde hiç 80 de yok. ama bu sene gayet iyi başladım. hep derse kalkıyorum. sence kaç puan alırım yardım edermisinn :wink:

Arkadaslar ben de gecen yil burdan cok faydalandim bana da teog ile ilgili soru sorabilirsiniz(485 ti benim puan da)

Edacım korkacak hiçbir şey yok inan yeter ki azimli ol inan yapacaksın geçen yılı dert ederek geçmişe bağlı kalma önüne bak umarım başarılı olursun şimdiden gönülden bol şans!

merhaba beyza ben çok fazla korkuyorum teogdan hiçbir liseyi tutturup yerleşemeyeceğim diye. 5.sınıftan bu yana hep teşekkür takdir aldım 4 teşekkür 2 takdirim var yani senin düşüncenle en fazla kaç puan alabilirim? teoga nasıl çalışmam gerek teogun konularını nerden öğrenebilirim 8.sınıf ve 7.sınıf test kitaplarım var ama nereden nasıl başlayacağım bilmiyorum ve fazlasıyla korkuyorum lütfen yardım edin.