Sorularıma cevap alamıyorum

Merhaba ben inekleyi 2 gündür gördüm ve araştırıyorum. 2017 YGS ve LYS ’ ye hazırlanan 12. sınıfa geçen bir öğrenciyim. Kursa gidiyorum evimize yakın fakat oradaki hocalara tam soru soramıyorum. Ondan dolayı inekle bana yardımcı olabilecek gibi durduğu için deniyeyim dedim. 10 dakikalık verilen denemeyi aktif ettim ve 2 adet soru yolladım soru havuzuna. Dün akşam yolladım ve hala soruma cevap alamadım. İnekleyi kullanmaya başlarsam her ay 1-2 kere 120 dk yüklemeyi düşünüyorum.Hedefim büyük ve öğretmenlerden birininde söylediği gibi ‘’ yapamadığı soruyu çözdüren kazanır! ‘’ diyorum. Tek amacım yapamadığım soruları buradaki öğretmenlere sormak genellikle fizik, matematik ve geometri ağırlıklı soru çözümü yapıyorum. Burası bana uygun mu? canlı derse vaktim yok, her gün 1 kere girip yapamadığım soruları atıp, bi önceki gün attıklarımı burada incelemek istiyorum. Neden cevap henüz gelmedi. Öğretmenlerin online olduğunuda gördüm fizik bölümünden dün gece ve bu gün. Acaba deneme sürümünde olduğum için mi sorularım yanıtlanmıyor? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler…

Merhabalar Aziz. Sorularını tabii ki burada sorabilirsin. Soru havuzundan faydalanabilmek için özel ders almana gerek yok. Sistemi denemen için verilen hediye dakikalarının ise normal dakikalardan farkı yok.

Sadece yaz olduğu için biraz gecikme yaşanabilir.

Şimdi kontrol ettim, Boğaziçi’nden bir öğretmenimiz iki sorunu da cevaplamış. Umarım cevaplardan memnun kalırsın. Öğretmenlerin verdiği cevapları 5 yıldız üzerinden değerlendirebilir, eğer cevapla ilgili anlamadığın bir nokta varsa ilgili öğretmene özelden mesaj atabilirsin.

Bazen zor sorular uzun süre havuzda bekleyebiliyor. Bir noktada otomatik olarak havuzdan geri çekiliyor ve ilgili dakikalar iade ediliyor. Nadiren de olsa böyle şeyler yaşanabildiği için her soru yüzde yüz cevaplanacaktır diye garanti veremiyoruz.

Son olarak ufak bir tavsiyemiz olacak: Öğretmenlerle mesajlaşma veya canlı ders üzerinden ikili ilişkiler kurmanda fayda var. Her öğretmen her an havuza bakamayabiliyor.