Online dersler nasıl işleniyor? Ücretler nasıl yatırılıyor?


#1

aklıma takılan bir kaç soru var. Online dersler tam olarak nasıl işleniyor ? Ücretleri nasıl yatırabilirim?


#2

bir adet digi tahtamız var.buradan ulaşabilirsin: https://inekle.com/dijitahta#/app/board öğretmenlerde bulunan grafik tabletler yardımı ile biz o tahtayı kullanıyoruz eş zamanlı olarak sen de fare yada varsa grafik tabletle yada neyle istersen onunla o tahtaya istediğin şeyi yazabiliyorsun.
tahtaya soru veya görsel olarak yüklemek istediğin şeyleri daha önceden hazırlaman gerekiyor. çok basit bir işlem. telefonunla çekip iki tıkla yüklüyorsun.
ders esnasında mikrofonun var ise seninle sesli olarak görüşebiliyoruz. telefonda nasıl konuşuluyorsa o şekilde anlık görüşülebiliyor. tabi bu senin isteğine bağlı bir durum istersen mikrofonunu açmayıp sadece hocanın sesi ile ders yapabilirsin. tabi söylemeyi unuttum bir de chat ekranımız var sayfanın sağında oradan da yazışabiliyoruz. sonuçta konu çalışmak yada soru çözmek istiyorsan 7/24 hoca bulursun burada.
ödeme kısmına gelince ben hiç ödeme yapmadığım için bilmiyorum telefondan yada kredi kartından falan ödeme hızlı ve güvenli bir şekilde yapılıyor diyebilirim. çünkü bu konuda uzun uğraşlar verildi.
daha da öğrenmek istediğin bir şeyler var ise üye ol 10 dk hediye veriliyor zaten seç bir hoca kafana takılanların hepsini sor. herkesin sana karşı nazik sabırlı ve sevecen olacağına kefilim.


#3

Şu sayfadan ödeme ile ilgili bilgi alabilirsin: https://inekle.com/nasil-calisir#/odeme-ve-fiyat

Dersler dakika bazında işliyor. Mesela 60 dakika yükledin, 20 dakika sürdü ders. O zaman hesabında 40 dakika kalıyor ve bu 40 dakikayı dilediğin zaman harcayabiliyorsun.


#4

10 dk hediyeye nereden ulaşabilirim hemen denemek istiyorum


#5

Dakika yükle butonuna tıkla o seni yönlendirir