öğretmenlerin soru çözümü

Arkadaşlar sınıftan arkadaşımdan duydum inekle.com o çok tavsiye etti o yüzden üye oldum ama başka bir arkadaşım soruları çözemiyorlar zaman ve para kaybı diyor neye inanıcağımı bilemedim ortalama olarak öğretmenler nasıl?

Kişiden kişiye göre değişir yararlı kullanırsa zaten etkisini görür mesela kendimden örnek vereyim okul açıldığından beri buradayım matematik 0’dı hiç birley bilmiyordum inan toplamada %50 hataydı :slight_smile: şuan 20net aşağıya düşmüyorum(Barış abi sayesinde). senin arkadaşın çalışmıyordur ondan çözemiyordur istisnalar dışında inekle’nin bütün hocaları çok iyi ve seçilmiş kişiler.

bir de şöyle bir güzellik var inekle de: öğretmen sana seçili gelmiyor.sen öğretmeni seçiyorsun :smile: yani baktın hoca senin frekanstan anlaşıp onunla ders yapmaya devam ediyorsun :smile: uymazsa da başka hoca :smiley:

O bence İnekleyi guzel kullanamıyor. Cok faydalı bir site. Öğretmenleride cok iyi anlatıyor. :slight_smile: Sana tavsiyem sözelde Sena hocaya. Sayısalda Süleyman hocaya gir ve dene. :slight_smile:

Ama tabikide bütün hocalar güzel anlatıyor. Bence denemelisin :slight_smile: :blush:

Arkadaşım baya başarılı sbs de %0.4 lik dilime girmişti zaten o yüzden benim sorularımı çözemiyorlar diyor.

Bir öğrenci bu siteyi beğenmiyorsa kesinlikle derse girerken başka bir sekmesinde de facebook açıktır.
Burada düzgün çalışmak isteyip verim alamayan öğrencim olmadı.

arkadaşlar ve değerli hocalarım ellerinizden öperim türkçe soruları vardır a.b.c.d ve sosyal bilgiler soruları vardır a.b.c.d ve hayat bilgisi soruları vardır a.b.c.d. ve matematık problemleri toplama ve çıkartma vardır ev ödevlerim yardımcı olun lütfen bana haca nasip olursunuz
sagol