öğretmen seçimi için öğretmenle iletişim kurma

sitede parası olmayan öğretmene danışamıyor bunun sebebi nedir? ben beğenirsem koşullarıma uyuyorsa para yuklerim özel ders fiyatları pahalı falan dersiniz belki,evet o paragöz öğretmenlerin nerden çıkarttıgını bilemediğim bir kuralı…
sürekli ders almayı planlıyorum,öğretmenin eksiklerimi kapatmama yardım etmesini istiyorum,özel bir ilgiye ihtiyacım var öğretmenle ders alımı ve plan hakkında konusmak istiyorum ne önerirsiniz
teşekkürler

6 TL’ye 20 dk’lik dakika paketini alırsan hem öğretmenlerle mesajlaşabilir, hem de 20 dk canlı ders yapabilirsin.

Bu önlemi aşağıdaki sebeplerden ötürü biz koyduk:

• Herkes sadece senin gibi plan yapmak için mesaj atmıyor. Öğretmenler rahatsız edebiliyorlar. Sonuçta öğretmenleri de korumamız gerekiyor.

• Birlikte ders planı çıkarmak ciddi bir iş. En azından öğrencinin ciddiyeti anlamamız lazım. Sonrasında ilgili öğretmenlerden hiç ders almayıp gidebilir de… Öğretmenlerin sürekli olarak ücretsiz yardım etmesini de bekleyemeyiz. Buradaki tüm öğretmenler üniversite öğrencileri ve projenin birincil amacı onlara ek cep harçlığı yaratmak.

Umarım kafandaki soru işaretlerini giderebilmişizdir.

Seve seve yardımcı olurum.İyi pazarlar