Mesajları silebiliyor muyuz???

Mesajları silebiliyor muyuz? Hesabı kapatamıyorum mesajları sileyim bari

inekle hesabını şu sayfadan kapatabilirsin: https://inekle.com/ogrenci/#/ayarlar/uyelik-iptali

inekle forum hesabını kapatamıyorsun fakat mesajlarını tek tek silebilirsin.

Buraya kayıt olurken kullandığım mail adresimi onaylamıyor, her neyse kalsın…

sayın yetkılı
mesajlar tek tek yada butun olarak kesınlıkle sılınmıyor…tek tek sılme ıslemı yapılabılıyor yazmıssınız bunun ıcın yapmamız gerekenlerı aktarmanızı rıca ederım.

Merhabalar Alper, inekle’de öğretmenlerle olan mesajlaşmalarınız silinemiyor maalesef.

Yanitlarimi kaldirmak gerekirse hesabimi kapatmak istiyorum. Soru çözümü grubuna girebilmek adına numara yazdığımız oluyor. Ozelden arayip rahatsız edildim. Ozeli kapattım neyse. 4 kişi mesaj attı tanışmak istiyorum diye üzerine sorgulayıp numaramı bulduğu yerin burası olduğunu öğrenince silmek üzere siteye girdim ama bunun mümkün olmadığı söyleniyor
Olur mu böyle şey yahu
Yardımcı olun biraz. Çok rahatsız edici bir durum.

Merhabalar Aybike,

Whatsapp grupları oluşturulurken telefon numaralarının özelden paylaşılması gerektiğiyle ilgili bir uyarımız var. Fakat çoğu kişi nedense dikkate almıyor ya da görmüyor…

Burası herkese açık bir platform olduğu için kimlerin numaralarınızı görebileceğini bilemiyoruz. Bu konuyla ilgili sadece inekle forum’da değil, genel olarak internette dikkatli davranmanızı öneriyoruz.

Forumdaki mesajlarınızı üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra maalesef kendiniz silemiyorsunuz. Kullandığımız yazılım buna el vermiyor. Fakat ilgili mesajı bayraklarsanız, admin olarak biz silebiliyoruz.

Yaşadığın durum için üzgünüz.