Meraba bana fikir söyleyin lütfen

Arkadaşlar ben genellikle hep 1. 2. 3. oluyordum ancak bu seferki sınavda neden 10. oldum sınıfta 3.yüm ama daha çok çalıştım lütfen nasıl çalışmalıyım ? 80 soru 5.sınıf türkçe 19 soru 2 yanlış yanlış mat full fen 16 soru 1 yanlış 15doğru sosyal full ingilizce 13 soru 1 yanlış 12 doğru yanlış yaptıklarım paragraf ve ana düşünce türkçeden fenden sindirim sistemi ingilizceden kişilik özellikleri shy çekingen gibi lütfen bana yardım edin

Son zamanlarda tempo düşürdün sanırım? Ama canını sıkma her zaman böyle şeyler olabilir ve normaldir :blush: Anladığım kadarıyla yanlışların ezbere dayalı yerlerden çıkmış. Bunu düzeltmek için yanlış yaptığın sorulara ve çözümlerine tek tek bakmalısın. Bu konuda bilgi eksikliğin varsa yazarak veya internet üzerinden ders dinleyerek eksiğini kapatabilirsin. Ders dinlemek istersen eğer Tonguç Akademi bence kendi alanında en iyisi. Sakın moralini bozma üstesinden gelirsin sen :smiley:

Kafana o kadar takma belkide çok strese girdiğin için yapamıyorsun. Konularını tekrar edip testini çöz