inekle.com'a yeni geldim yardımcı olursanız sevinirim :)

arkadaşlar inekle.coma yeni geldim nasıl kullanacığımı bilmiyorum yardımcı olursanız sewinirim (ygs mağduru :joy: )

Öncelikle inekle’ye hoşgeldin. İnekle’de yapamadığın soruları sorabilir, konu anlatımı isteyebilirsin. İstersen canlı ders al, istersen sorularını havuzdan sor:) inekle de bizler üniversite öğrencileriyiz, üniversite yolunda neler yaptık, nasıl çalıştık bunları öğrenmek için çalışma stratejileri, deneyim paylaşımı dersi alabilir, ders programı hazırlayamadığın takdirde bizlerden yardım alabilirsin:) Sormak istediğin herhangi bir şey olduğunda bizler hep buradayız, sormaktan çekinme, aramıza tekrardan hoşgeldin:)

Peki ücretli mi? Menüden neye tıklamam lazım konu anlatımı için.

Evet, inekle ücretli bir servis. Dakikası 25 kuruştan dilediğin üniversite öğrencisinden birebir canlı özel ders alabilirsin.

Önce dakika istasyonundan dakika yüklemen lazım. (Sisteme giriş yaptıktan sonra yukarıda dakika istasyonuna bağlantı çıkıyor.) Sonrasında beğendiğin bir öğretmenden konu anlatımı dinleyebilirsin.

Öğretmen çevrimiçiyse, direk profiline gidip sağ üstteki kutudan ders seçip canlı ders talebi gönderebilirsin.

Öğretmen çevrimdışıysa, profiline gidip sağdaki mesaj kutusundan öğretmene mesaj atıp canlı ders için randevulaşabilirsin.