İki ayda berbat matematik nasıl düzelir

Merhaba ilk olarak lütfen moral kırıcı şeyler yazmasanız sevinirim. Benim matematiğim bazı olaylardan dolayı artık forumlara yazmaya yoruldum die kısa geçiyorum. Matematik bilgim 0 denecek kadar az ve azimliyim kararlıyım ve düzeltmek istiyorum . dershaneye gidiyorum fakat sevmiyorum dershanemi. Yani sizden istediğim allah aşkına bana tavsiye verin sizinde böyleyse ve düzeldiyse örnekler verin lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler…

Ben 9. Sinifa gectim snaa tavsiyem tonguc akademiyi KESINLIKLE TAKIP ET tum sosyla medyadan ozelliklede youtubedan 2016-2017 senesi icin tonguc akademinin yaptigi videolari izle tongucakademi.com a gir ve kitaplarini siparis et fiyatlari cok uygun ve 2 ayim var diyorsun bence soyle yap odanda kendine bi alan kur orada her gun calismayi hedefle bi yandan tonguc akademiyi dinle bir yandan dedikleini bir deftere not al sonrada o deftere bakarak testler coz ve sonrasinda al o defteri oku her gun ben boyle yaptim 1.teogum kotuydu 2. Teogum cok guzeldi bunu uyguladim sende dene kaybetmemissin hala sansin var

BOL SANS​:+1:t2::rocket: basarirsin sen yeterki iste

Çoook teşekkür ederim çok sağol.

Odtude havacılık uzay mühendisliği okuyorum saati 50 liraya fizik matematik geometri dersleri veriyorum.

Herkesin matematiği iyi olacak diye bir şey yok o yüzden asla kaygı etme planlı çalışırsan çok iyi yerlere geleceğine eminim😊 öncelikle çok basit bi kaynakla başla daha sonra orta ve zor olarak basamak basamak ilerle hem bunlar sana hız kazandıracak hem de zoru yapamadım bırakayım demeyip motive olacaksın bir de piyasada ne kadar kaynak varsa almaya çalış fazla soru tipi görürsen denemelerde de çok iyi yaparsın

Tonguç alma ben lgs ye girdim Tonguç hiçbir şekilde yaramadı iki şaka iki kaka hop kazıklıyor google dan en zor yayınlara bak 5 dersi birlikte çalış matematiği ayrı çalış bak bu senin iyiliğin için her gün 1.5 veya 2 saat mat çalış