Hedefim yüksek 9. Sınıfım yardım edin!!


#1

İyi günler! Ben 9. Sınıf öğrencisiyim. İlk sınavlarımız bitti ilk sınavlarımın ortalaması (ara karne verdiler) 73 . Okulumda Matematik 3 sınav, diğer dersler 2 sınav oluyor. Matematik 2. Sınavını olduk 1. Si 89 2. Si 17.
Aşırı bir düşüş yaşadım daha doğrusu tüm sınıf düşüş yaşadı. Hedefim ilk 5.000 sıralama İTÜ mimarlık. Okulum orta düzeyde anadolu lisesi. Daha önümde 3,5 sene var. Ben lgs mağduruyum o yüzden Üniversitesi sınavında da başarısız olursam diye korkuyorum! Ama ders çalışma isteği gelmiyor ve ders nasıl çalışılır, nasıl derse kendimi verebilirim, nasıl anlayarak ders çalışırım Ve hedefim için nasıl çalışmalıyım. Hedefim yüksek önümde 3,5 sene var bu süreyi nasıl değerlendirmeliyim, nasıl başarılı olabilirim.
TEŞEKKÜRLER!!


#2

öncelikle şöyle söyleyebilirim ki 3,5 sene senin için göz açıp kapayana kadar geçecek yani şahsen benim için öyle oldu ben şuan 11.sınıfım ve 9.sınıfta bir ders çalışma tekniği uyguladım ve bu nedenle temelim çok iyi atılmış oldu dilersen o teknikten bahsedebilirim ama sana şöyle söylemeliyim ki gerçekten çok iyi yerlere gelmek istiyorsan bazı şeyleri feda etmek zorundasın…