Diş Hekimliği için nasıl çalışmalı?

Bende başladım kendimi yormadan artık ne kadar çalışabilirsem çalışıyorum :blush: İnandıgın sürece herşey olur . Haftalık plan yapman iyi :+1:

Katılıyorum. Olacak inşallah :blush:

Aynen olacak :blush:

Arkadaşlar sizin netler nasıl bende diş hekimliği istiyorum ankarada ins :blush:

Bir şey sormak istiyorum bende diş hekimliği istiyorum ve şuan 10.sınıfım ne yapıcağımı bilmiyorum nasıl ders çalışmalıyım yardım edebilir misiniz

@roesia hangi liseden mezunsun sen zeki birine benziyorsun :smiley:

@rosie Merhaba size bir sorum olacak bende yazı değerlendirmek istiyorum seneye sınava giricem günde 1 konu şeklinde gittim yazmışsınız zor olmuyormu günde 1 konu bitirmek matematikte günde 1 konu bitirmek (bilgin 0 iste ) zor yani nasıl yaptınız bir yol gösterebilirmsiniz bana

Roessia ben yaz tatilinde nasil calisim sence bi fikrin varmi

Kbrkty1905 ve AnIL merak ettim bugünü bekledim istediğinize ulaşabiliriz mi ?

Tanıyor muyum ben seni :smile: Ben mezuna kaldım

Matematik soruları için ad ve telefon yazın en az 10 kişi olduğunda whatsapp grubumuza açılacaktır.ygs ve lys

lutfen bana yardimci olabilir misiniz ?

Ad ve telefonla grubumuza dahil olabilirsiniz matematik

anlıyorum hocam sizi

Ben bu sene 12.sınıfa gectim ve su an hedefim hacettepe diş hekimliği. Yazın ders çalışıyorum ama lys kimya ve fizik bana biraz zor geliyo ama biyolojim ve matematiğim çok iyi hatta lys matematikte şu an isledigimiz konular bittiği için limit türev falan çalışıyorum sizce kazanabilirmiyim diş hekimliğini

Ben de bu sene 12. sınıf oldum
Benim de hedefim diş hekimi olmak :smiley:
İnş gerçekleştiririz hayallerimizi​:smiley::smiley:

İnşallah gerçekleşir ya :grin::grin:

Ad ve numara yazarak matematik çözüm grubumuza katılabilirsiniz

Merhaba, ben henüz 10. sınıfa geçtim ama merak ettiğim bi şey var. Benim en sevdiğim ve başarılı olduğum ders matematik ama bunun yanında fen derslerini o kadar sevmiyorum ama sözel derslere oranla daha çok seviyorum. Bu yüzden sayısal bölümünü seçeceğim.
Diş Hekimliği’ni okumam için uygun mudur?
Cevaplarsanız çok sevinirim.

Bende diş hekimliği istiyorum biyoloji çalışıyorum ama olmuyor ne yapmalıyım sence

Merhaba bi konuda yardıma ihtiyacım var