Ders çalışma arkadaşı lazım lütfen beraber yapabileceğimiz var mı cidden

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

hem ders çalışan hemde sevgilisi olmayan birini arıyor

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

arkadaşım senin zihniyetinde iyiye gitmiyor insanların sevgili si olup olmamasından sanane
o zaman siteye yazsınlar sevgilisi olan giremez diye çok yanlış düşünüyorsun
ayrıca insanların kankaları olabilir ister kız ister erkek beni sevgilin var diye yargılaman ayrı mallık buraya gelenlerin amacı ders arkadaşı aramak sevgili aramak değil

Bak başaralı insanların hayatını oku hepsinde ortak özellik var onlarda sıralasam sıraların ama anlamazsın bunlar sende yok sende sadece kendisin ki doğru sayan narsist kişiliğin var ama düşüncen namus anlayaşın benimle bağdaşmıyor egoistin nirvanasındasın şuanda zaten kameraya oynayan footbolcusun sıkıntı yok ben kendi namus anlayışımdan memnunum çünkü senin gibi olmak vardı ben zaten kıza insan niyetiyle yaklaştığım için konuşuyorum çoğu senin gibi olduğunu biliyorum onun için uzak duruyorum benim derdim sana aşık olmak değil senden güzellerinde var ama namus anlayışınız aynı ben tatil yerine yakın oturuyorum derdim kız olsa o zaman senden güzelleri var ben istemiyorum kendini bir şey sanma bir de gönderilme yorum yapma

:joy::joy::joy:
güleyimde boşa gitmesin çok düşündün heralde bu arada yorum yapmama karışamazsın

Ben düşünüyorum senin aksine narsist kişisin

klavye delikanlılığı