Çalışma arkadaşı

Valla hepiniz çalışma arkadaşı arıyorum çalışma arkadaşı arıyorum hiç arayışta bulunduğunuzu düşünmüyorum bana yazıyorlar geri dönüş yapıyorum geri cevap yok bu diyetle çalışamazsınız ben bulamadım hala bulmaya çalışıyorum benim için dünyanın bir ucundaki insanda olabilir sadece şu sınava kasa birlikte çalışacak biri bulmak ben böyle bir arkadaş istiyorum bu şekilde arayan arkadaşlar bana ulaşabilirmişsiniz allah aşkına zaman kaybı sürekli buraya gir yazık yani ben bunu istiyorum benimle kesinlikle sıkı bir şekilde çalışacak var mı.benimle yarın çalışıp sıkılan adam istemiyorum. Ona göre yani ben discord sunucunun kullanıcı adını yazıyorum ( çilekliturta :strawberry:#7068) bu kullanıcı adım ben burdan çalışıyorum bunun dışında ki uygulama kullanmıyorum benimle çalışmak isteyeni geri çevirmem.hayırlı günler diyorum işiniz gücünüz rast gitsin kisaca okul durumum : mezun.mf durumum orta imamm hatip mezunuyum ama hemşire olmak istiyorum ben bu zor adıma baş attıysam sonu getiririm 4 sene hayatımda sayısal içine girmediysem benim için çok zor bir seçenekti ama ben zoru olmanı başarmak istiyorum tabiki bu önce ben sonra rabbimin izini ile birde çalışma arkadaşımla 🥰

Şöyle bana sanpchat tan ulaş ayrıntıları ordan konuşuruz (asideli2022)