Çalışıyorum ve sürekli başarısız oluyorum(Çok uzun ama lütfen okuyun)

Arkadaşlar merhaba 12.sınıfım ve 1-1,5 aydır düzgün ders çalışamıyorum uğraşıyorum ama yapamıyorum okulda anlatılan hiçbir şeyi anlamıyorum dersaneye gitmiyorum okul kurslarına kalıyorum ve sürekli anlamadığım şeyler birikiyor eve akşam altı gibi geliyorum ödev yapayım derken youtubeden video izlemeye vakit kalmıyor izlesemde veriösiz geçiyor, sürekli uyuya kalıyorum uzun zamandır, 9-10 da çok iyi olmasamda çalışan bir öğrenciydim hep çalışan biri oldum 11. Sınıfta da çok çalıştım allaha şükür karşılığını aldım fakat şu an ne tyt ne ayr gerçekten hiçbir şey yok bende… yaz tatilinde de çallştjm ama boş çalışmışım… her hafta tyt denemesi oluyoruz 75-76 neti geçmiyorum sürekli düşüyor bazen 50 bazen 70 oluyor artık o kadar kötü hissediyorumki her gün zaten mezuna kaldım diyip duruyorum kendimi motive edemiyorum sınıfımdakiler 90-95 neti görüyorlar,görsünler de fakat teneffüste bile bir ieyler bitirmeye çabalarken sürekli gezen kişilerin yapması bende artık ben salak mıyım düşüncesi oluşturdu çünkü çalışıyorum çalışıyorum yapamıyorum, hedefim tıp fakültesi uzun zamandır böyle fakat bu bile beni motive edemiyor lütfen yardımcı olun
Bu hafta 3 gün okula gitmedim artık içimden bile gelmiyor gitmek

aynı şekilde bende öyle 11.sınıfım ben çok kötü bir durum maalesef ama umarım üstesinden sende bende geliriz