Çalışamıyorum Lütfen Yardım

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar 10. Sınıf öğrencisiyim derslerim iyi 90.3460 dönemi Takdir ve Onur ile kapattım merhaba ego anlamında söylemiyorum kimse yanlış anlamasın ciddi bir sıkıntım var yardım edecek kardeşim olduğunu umuyorum 5 veya 4. 5 saat aralıksız çalışan biriyim 1. Dönem derslerime çok hevesliydim rahat rahat yapıp yapıp geçiyordum. Ancak kendimi pek ödüllendirdiğimi söyleyemem ders çalışmaya bırakırım korkusuyla kendimi pek fazla ödüllendirmiyorum. Ancak 2. Dönem çok şey değişti çok sevdiğim Matematik dersinden soğumaya başladım diğer derslerde aynı şekilde istediğim meslek diş hekimliği lütfen yardım edecek varmı?

Aleyküm selam kardeş öncelikle kendini fazla kasma. Biraz kendine vakit ayır. 11 e geldiğinde tutusmaya başlarsın. O zaman bunları düşünürsün ( baya erken başlamışsın). Günlük 3-4 saat çalışsan fazla bile tecrübeyle sabit. Ama en önemlisi vakit varken bol bol kitap oku. İyi çalışmalar :slight_smile:

Öncelikle bir sakin ol bakalım ya. bu ne hız? senden hızlısı mezarda :slight_smile:
Öncelikle böyle bir durum yaşaman çok doğal çünkü baştan çok sıkmışsın zaten ama bu kötü bir şey değil tabii ki
2 saat ders çalışmakla başlayıp yine eski haline dönebilirsin.
10.sınıfsın ve emin ol hedefine ulaşacaksın.
umudunu kaybetme
yazın tyt yapmayı da unutma :slight_smile: