bu zamana çalışmadım napıcam

dediğim gibi bu zamana kadar adam akıllı çalışmadım ve şu an yaptığım hatanın farkına varıp çalışmaya karar verdim, dün program hazırladım ama anlamakta güçlük çekiyorum, 2 soru için ağladım resmen :disappointed:
ne yapmalıyım?

Seninle aynı durumdaydım. sadece anlayabileceğin konuları çalış şu zamanda. gerisini çalışma çünkü anlamazsın. hedefine göre program hazırla.

Moralini bozma, ne kadar çalışırsan o kadar iyi. Yetenekli olduğun, kendini geliştirebileceğin (ama henüz yeterince iyi olmadığın) konulara yönel ki net sayını hızla arttır. Yapamadığın soruları tabii ki öğren ama kendini üzme, sorular öğrenmek ve kendini test etmek için sonuçta. Başarılar!

Denemelerden aldığın puanları bana söyleyebilirmisin?

Bana kalırsa son günlerinde kitap okumaya ağırlık vermelisin çünkü bende senin türünden bir mağdurum ben de aynı yöntemi uyguluyorum sorular yeni nesil oldukları için algılamaya yönelik soruyorlar bu yüzden özellikle de eski edebiyatçılarımızın kitaplarını okumalısın çünkü onlar çoğunlukla devrik cümlelerle anlam kazandırıyorlar ve bunu algılayabilmekte önemli bir yetenek ahh daha ne diyebilirim bilmiyorum bence kitap oku;)