Bn 10. Sınıfa geçtim ve 9.sınıfım çok kötü 10.sınıfı en iyi şekilde bitirmek istiyorum ve bunun için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Şuan tatildeyim ve tatikden dönüşü ders çalışmaya başlayacağım ama 10.sınıf mı çözsem 9.sınıfmı karar veremedim (ACİL)

1. sınıfın eksikse 10. sınıf daha kötü geçer o konuları da anlamazsın 10. sınıf da eksik gider diğer yıl daha da sorun olur. Tatilde 9. sınıfı bitirebildiğin kadar bitir. Kendi arkadaşlarımdan biliyorum çok zorlandılar. Benim de birkaç konu eksiğim vardı az olmalarına rağmen eksikliklerini çok hissettim. Bu yüzden 9. sınıfı bitirmeden 10 a geçmeni önermem.

yani benim sana tavsiyem çevreni seni derse motive eden insanlardan oluşturup toplu şekilde veya birbirinizi takip ederek çalışmanız olacaktır. dersten alıkoyan materyalleri masandan uzaklaştırman ve bu işi iyi bir gelecek için yaptığının farkında olarak dersin başına oturman olcaktır :))

1. sınıfı halletmeni öneririm ama aynı zamanda da 10. sınıfı eksik bırakma. Eksiğin olsa bile yaz tatilinde onları da kapatırsın