bloga üye olamıyorum, yardım eder misiniz?

Bloga üye olamıyorum yardım eder misiniz lütfen

Olmayan nedi acaba ?

Bilmiyorum ki üye kaydı yapamıyorum bir türlü

Tam olarak nereye kayıt yaptırmaya çalışıyon inekle blog mu?

Evet inekle bloga üye olmaya çalışıyorum

Oraya üyelik yapılmıyor ki

Neden üye ol yazıyor dersleri nerden alıyoruz

inekle.com sayfasından üye olman gerekiyor, online birebir ders alabilmek için.

Blogumuz bu adreste, üyelik istemiyor: blog.inekle.com

Forumumuz ise burası :slight_smile: Üyelik yapısı inekle.com’dan bağımsız şekilde çalışıyor. Yani buradaki üyeliğin ile inekle.com üyeliğin farklı.

Biliyorum ikisinin ayrı olduğunu ama ben ders almak için dediğiniz adresten üye olmaya çalışıyorum olmuyor

Şu adreste üye olmaya çalışınca tam olarak ne yaşıyorsun, anlatabilir misin detaylı olarak:

http://inekle.com/uye-ol/ogrenci

İstediği bütün bilgileri yazıyorum üye ola tıklıyorum sayfa yenileniyor bir kaç daha denedim yine aynısı oldu facebookla üye olayım dedim ondada sürekli hata oluştu diyor

Aldığın hatayı biz alamıyoruz…

Chrome kullanıyorsan, üye olma sayfasındayken F12’ye basıp Console’unu aç. Sonra tekrar üye olmayı dene ve Console’a düşen hatanın ekran görüntüsünü buraya yapıştır veya bize email at: info@inekle.com

Bu arada kullandığın işletim sistemi ve internet tarayıcısı nedir?

Bilgisayar değil telefondan deniyorum

Android mi telefonun? Chrome’dan mı giriyorsun? (Bu arada canlı ders alabilmen için inekle’ye bilgisayardan girmen gerekiyor.)

Android evet Chromedan giriyorum üye olsam bağlanırım bilgisayardan o sıkıntı değil

Tamam teknik ekibe iletiyorum durumu.

Ama sorun çözülene kadar bekleme, bilgisayardan üye olabilirsin. Herhangi bir sıkıntı olmayacaktır bilgisayarda.

Teşekkürler ilginiz için