9.sınıf kaynak kitap önerisi

Ben bu sene İngilizce hazırlık okudum seneye İnşallah 9.sınıfa geçiyorum okulumda fen ve sosyal bilimler programı uygulanıyor. Ve ben 9. Sınıfa çalışmak istiyorum temel kavramlar çarpanlara ayırma eşitsizlik denklem… biliyorum.kaynak kitap önerisi istiyorum yaz tatilinde çalışmak için

ben de senin gibiydim hazırlık okudum lisede daha sonra anadoluya geçtim. Hazırlıkta çok fazla şey üzerinde durmadılar ve 9.sınıfa oldukça hazırlıksız geçtim. O dönemde üst sınıflardan bir arkadaşım Raunt’u önerdi ve onun önerisi üzerine kullanmaya başladım ve iyi ki de kullanmışım hem 9.sınıf için gerçekten benim çok işime yaradı hem de şuan kullanıyorum üniversite için. Ben gerçekten başarılı bir içerik olduğunu düşünüyorum benim çok işime yaradı aynı özel ders konseptinde ayrıca sana hem internet üzerinden hem de kitaplarıyla destek de veriyorlar. Benim sana tavsiyem Raunt’u alıp kullanman hem 9.sınıf için hem de ilerki sınıflar için temelini sağlam tutmuş olursun :blush::blush:

Bilgiyolu,yayın denizi,tonguç,palme,güray küçük ve son olarak da sonuç yayınlarını öneririm.

sana gönül rahatlığıyla Raunt u tavsiye ederim.yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum ve şuana kadar hiç pismanlık yaşamadım.gerek konu anlatım videoları gerek derecelere ayrılmış testleri gerekse Ösym tarzı denemeleriyle seni tam anlamıyla sınava hazırlıyor.eger duzenli kullanirsan Raunt ile derecey bile oynarsın