27 yaşında tıp okumak

Selamın aleyküm arkadaşlar, evet 27 yaşında evli bi kız babasıyım aöl de okuyorum 55 kredim var dönrmimin çok lu ve yaşım itaberi ile ek sınav dahil senede 4 sınava girebiliyorum yani lise 1 sene içerisinde biter. Ve asıl sormak istediğim şu ben kurumsal bi firmada çalışıyorum gelir derdim yok çok şükür kafam rahat ailem ve eşim okumama müsade ediyolar yani destek veriyolar ve bende bunu çok istiyorum kafamda bi kaç soru var,

1. Hiç bir sayısal sözel temelim yok ne yapmalıyım nerden başlamalıyım ?
  2. Bu yaşta başlamam ne kadar doğru olur ?
    Ve ayrıca arkadaşlar günde 7-8 saatimi derslere ayırabiliyorum zamanım çok eğer aranızda bana yol gösterebilicek arkadaşlar varsa özelden veya burdan irtibata geçebilir benimle. Teşekkür ler.

Kimse bişi bilmiyo mu :joy:

Sen istedikten sonra neden olmasın? Gerekli çalışmayla yapabilirsin elbet. Ben de yardımcı olmak isterim elbet, ama ben ne kadar etmeye çalışsam da bir yere kadar. Bunun için rehberlik hizmetleri oluyor dershanelerin, branş hocalarının. Onları danışmayı denersen daha iyi olur bence senin için.

Merhaba isterseniz özelden instagram veya numaramı gönderiyim ordan konuşalım ?

Tıp fakültesi gerçekten istiyorsanız sabahtan yatana dek düzenli ama her gün ders çalışmalısınız ben öyle yapıyorum 23 yaşındayım