2022 YKS Koçluk Sistemimiz

Biz kimiz?
Merhaba , ben Eren 2020 YKS’de 3 bin sıralamayla Marmara Tıp Fakültesine yerleştim.
Merhaba , ben İrem 2021 Yks’de 7 bin sıralamayla tıp fakültesine yerleşmeye hak kazandım.

Neden buradayız?
Özellikle 2020 gibi sınavın akademik yönünden çok psikolojik yönünün ağır bastığı bir yılda mentaliteyi korumayı başarmak ve sana sınav yılında hem akademik hem de psikolojik süreç yönetimi konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bizim de sınav yıllarımız da uyguladığımız periyodik tekrarları programına eklemene ve sınavın asıl kaynağı olan Meb kitapları ve çıkmış soru analizlerine destek olmayı hedefliyoruz.
Seni tanımaya çalışarak sana en uygun olan çalışma metodunu bulmanı , zaman ve stres yönetimi konusunda edindiğimiz tecrübeleri sana aktarmayı amaçlıyoruz. Program yapmak yorucu bir süreç olabiliyor , deneyimlerinizi aktararak yükünü hafifletmek , haftalık programlar hazırlayıp deneme analizi yaparak eksiklerini kapatmayı ve motivasyonunu hep yüksek tutarak hedefimize ulaşmayı temenni ediyoruz . Seni, eğitim koçu sertifikasından ziyade kendi sınav sürecini dereceyle sonlandırmış iki dostun olarak daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyoruz.
Hayallerine ulaşman dileklerimizle .

Nasıl bir yol izliyoruz?
İki farklı yol izliyoruz. İlkinde tek seferlik yaklaşık 1 saatlik bir görüşmemiz oluyor. Çalışma temposu, aklına takılanlar , deneme analizlerinin püf noktaları , konu çalışması ve soru çözme dengesi gibi Yks sürecin hakkındaki sorularını cevaplıyoruz.(Bu kolda program oluşturma ve denemelerinin detaylı analizlerini yapmıyoruz daha genel süreç yönetimi hakkında seni bilgilendiriyoruz . Eğer Yks sürecinin detaylı bir şekilde planlanmasını istiyorsan ikinci sistemimizden faydalanabilirsin.)
İkincisinde ise haftalık programlar şeklinde ilerliyoruz ve seni düzenli takip ediyoruz. Haftalık ilerleme takibi , haftalık program oluşturma , deneme analizlerini ve seviyene göre kaynak deneme önerileri yapıyoruz. Görüşmeler toplamda 4 hafta olacak şekilde her hafta bir gün ortalama 30 dakika civarında sürüyor. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmek isterseniz mail hesabımızdan ulaşabilirsiniz. Çalışanın hak ettiğini alması dileğiyle.
iremerentk@gmail.com