2021 Tayfa Yardım!

Arkadaşlar hepimize başarılar diliyorum öncelikle bu yolda. Benim sorum şu olacaktı, ben hala nereden başlayacağımı ve nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Programım yok.
Siz çalışmaya nereden başladınız? İlk önce 10. sınıfı mı tekrarlıyorsunuz yoksa en baştan itibaren 9 konularından mı başladınız bu konu hakkında bilgi almak istiyorum aynı zamanda bir çalışma programı olan varsa link atarsa çok sevineceğim.
Not:Sayısalım bu arada, yani programı olanlar ona göre atarsa çok sevinirim

-Başarılar dilerim tekrardan!-:sweat_smile:

Bende aynı durumdayım nerden başlayacağımı biliyorum ama bi türlü çalışamıyorum istersen beraber başlayalım bende bu sene 11 e geçtim ve sayısalım birbirimize günlük rapor verelim ikimiz içinde iyi bir başlangıç olur

Bende aynı durumdayım ve Eşit Ağırlık seçtim alanımı. Karışık gidiyorum tüm konuları, hayırlısı :sweat_smile:

Tabii çalışabiliriz, benim için hiç sıkıntı olmaz fakat dediğim gibi sorun şu ki ben hala 9 dan mı tekrar etmeye başlasam yoksa ilk 10 u mu tekrar etsem onu bilemiyorum…

Ben de 9 dan başladım ama hadi bakalım hayırlısı :sweat_smile:

Sjsksksjsjjs aynn hayırlısı

Selam ben de sayısalım 1 temmuzda başladm çalişmaya 10.sinif mat bitti 9a başladim ayrıca türkçe çalisıyorum, bu yaz planım 9 10 mat + türkçe bitirmek

Evet bence de güzel bir plan, iyi çalışmalar <3

Ben de sayısalım .Elimden geldiğince çalışmaya çalışıyorum .Sanırım en büyük sorunum illa yazarak çalışmam sanki daha faydalı olacağını düşünüyorum ama sadece zamanımdan alıyor galiba.

programsız asla çalışmamalısın

gençler sakin:)
size iyi bir haberim var:)
özel bir okulda rehberllik koordinatörüyüm.
3yıl mebde çalıştım
3yıl özelde.
aynı zamanda klinik psikoloğum.
işimi cidden seviyorum bu yüzden ne kadar çok kişiye yardım edersem o kadar mutluyum.

bu konuda destek için özelden mesaj atabilirsiniz. youtube kanalımdan ders çalışma programları oluşturuyorum ama burda yazmam reklam olabilir diye yazmadım. hepinize başarılar diliyorum