2021 Tayfa Buraya

Merhaba ben Pelin. Biraz birqz çalışmaya başladım Tytye fakat bazı konularda çok ince ayrıntılar var kenarortay gibi bir kitapta verilirken birinde verilmemiş değinilmemiş bile hangisine güveneceğim bilmiyorum bir de yapamadığımız soruları paylaşsak ne güzel olur🥰 Dershane mi raunt mu sorusundan pek emin değilim ama dershane daha yararlı olur çünkü bazılarını çalışırken görünce insan daha çok hırslanıyor

Ben de 1 aydır biraz biraz başlamış durumdayım ve dershaneye yazıldım bir düzen sağlaması ve rehberlik olması sebebiyle yararlı olup olmadığını görücez yıl içinde

Merhaba Sinem ben.Sayısal öğrencisiyim hedefim İTÜ bilgisayar mühendisliği.Biliyorum çok zor ama her şeyimi vereceğim.Tyt Türkçe ve Matematik’e çalışmaya başladım.Sizin matematiği geliştirmek için önerileriniz var mı ?

Meraba bende 2021 tayfadanım sayısal seçtim ve bu yaz tyt nin bir kısmını bitirmek istiyorum ama bazen hiç çalışma isteği olmuyor eğer benim gibi olanlar varsa özelden yazsın veya burdan beraber birbirimize günlük rapor verelim

Merhaba! Ben de 2021 tayfadanım. Çalışmak istiyordum fakat bir türlü başlamayamadığım için sadece sevdiğim ders olan kimya için kitap aldım ve onu çözdüm. Temel matematik için önerisi olan var mıdır?

Ayrıca birbirimize soru sorabileceğimiz bir grup açabiliriz bence bir platform üzerinden hem de daha çok çözmüş oluruz

bence bir WhatsApp grubu açmalıyız,bu arada ben mira.

canınız ders çalışmak istemediğinizde ne yapıyorsunuz

kafamı dağıtacak şeyler yapıyorum daha sonra ders çalışmak içimden geliyor

Merhaba ben Gözdenur,
Anadolu liseinde okuyorum.Hedefim Çapa Tıp Fakültesini kazanıp psikiyatrist olmak.Şu ana kadar tyt kimyayı bitirdim,Tyt biyolojiye başladım yakın zamanda,tyt dil bilgisini bitirmek üzereyim.Zaman buldukça tyt paragraf çözmeye çalışıyorum.11. sınıfta düzenli olarak problem ve paragraf çözmeye devam edeceğim.Ben tyt konularına çalışırken her ihtimale karşı en baştan başladım.Tek sorunlu olduğum ders fizik ve geometri.Biyoloji bitince geometriye daha sonra fiziğe başlayacağım ama çok zamanımı alacak gibi görünüyor. :frowning: Tyt fiziği de bitirirsem tyt fen bitmiş olacak,unutmamak için belli zamanlarda tekrar yapmayı düşünüyorum.Tyt sosyali 12. sınıfın sonuna bırakmak istemiyorum çünkü sindire sindire bitirmek istiyorum.11. sınıf için de ipleri sıkı tutacağım hem aytnin büyük bir kısmı 11. sınıf hem de 11. sınıf çok yoğun bir yıl olacak.Benim planım bu.Sizlerin ne planı var?İnşallah istediğimiz yerleri kazanır,hayallerimize bir adım daha yaklaşırız.:hugs:

Merhaba, ben Nisan
Fen lisesinde okuyorum. Şu anlık her hangi bir çalışma yapmıyorum. En zorlandığım dersler onlar olduğu için ara sıra Tyt geometri çözdüm ve bu senenin fizik konularını tekrar ettim. Yine de ben de düzenli çalışma yapmak istiyorum. Birbirimize bu konuda destek olmak çok isterimmm…

Soru sorabileceğimiz soru grupları oluşturabiliriz gerçekten wp aracılığıyla

Merhaba arkadaşlar ben Nur
Bende ufaktan bu yaz tyt çalıştım ama fazla çalışamadım açıkçası. Sayısalı seçtim. Daha çok Türkçe paragraf ve matematik problemlere ağırlık verdim. Ki bide benim 9. Sınıf biyoloji yarısı eksik yetistirmem lazım çalışasım gelmiyor ama :((

Merhaabalar ben Alperen 11 sınıfa geçeceğim bende bu yaz 9 10 matemamtik geometri, tyt fiziğin çoğu 9kimya ve çok az biyoloji çalışıp test çözdüm ayrıca türkçe çalışıp paragraf da çözdüm ama yeterli gelmediğini düşünüyorum çünkü çok yavaş çalıştığımı düşünüyorum yavaş test çözüyorum mesala yani süre tutsamda baya yavaşım hızı nasıl geliştiririz

Evet bende çok yavaş çözüyorum ozellikle tyt de zamanı cok iyi ayarlamamız lazım . Bunun için türkçe genellikle paragraf olduğundan kitap okumak ve sürekli test çözmek olduğunu düşünüyorum.

Merhaba. Arkadaşlar bende 11.sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim. Sizin gibi yazın başlamak yerine yazın daha fazla kitap okuyarak kendimi dinlendirdim. Çünkü tanıdıklarım hep 10.sınıfın yaz tatilinde dinlen 11. ve 12. sınıfta uzun bir sürece başlıyacaksın ve ders çalışmak isteyemeyeceksin bir zaman sonra dediler. Bende Edebiyattaki belirli dönemlerdeki kitapları okuyarak bu yaz tatilimi geçirdim. Okul açılınca ise tyt konularına başlayıp 11.sınıfla beraber götürmeyi düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar ben halime 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Yazılım mühendisliği okumak istiyorum. Tyt de sadece türkçe çalışıyorum. Sayısalcı olmama rağmen tyt matematik çözemiyorum sorular çok zor geliyor. Kendime program hazırladım öncelikle 9.sınıf tekrarı yapıyorum daha sonra 10.sınıf sonra paragraf soruları yada matematik çözüyorum ve en sonda kitap okuyorum. 11.sınıf ve tyt yi beraber götüremeyebilirim. Sizler neler yapıyorsunuz? Kaynak önerirseniz sevinirim. :relieved:

Merhaba arkadaşlar,ben sayısal öğrencisiyim,hedefim psikiyatrist olmak. Bu yaz matematik için aklıma çok takılan bir soru oldu.Temel kavramlar konusu 2021tayfayı da ilgilendiriyor mu? Çünkü 9 ve 10.sınıfta temel kavramlar adı altında bir üniteye rastlamadım.

wp grubu varsa alabilirsiniz 3. sınıf makine okuyorum yardımcı olabilirim.
5427105537

evet ilgilendiriyor ^^ ünite olmak zorunda değil zaten o konuların içinde oluyor.