2021 Tayfa Buraya

Merhaba!
Ben de 2021 Tayfa’danım.Yani SİZ’denim!

Öncelikle bu yazıyı paylaşma amacım hep birlikte hayallerimize bir buluttan başka bir buluta atlar gibi mutluluk ve kolaylık içinde ulaşmamız için~

Ne kadar öğrenciler arasında rekabet olsa da bu rekabetin olmaması gerektiğini düşünüyorum.Birbirimize yardım etmedikten sonra birimiz bir yeri kazanmış diğeri kazanamamış ne önemi var¿

Bu yüzden bu başlık altında toplanmamızı ve sorunlarımızı,planlarımızı veya günlük sıkıntılarımızı dahi paylaşarak birbirimizi yardıma teşvik etmek istiyorum.

Eğer sen de bu şekilde düşünüyorsan,ne duruyorsun?Hadi yaz,karala bir şeyler!Nasıl olsa hallolur her şeyler~ :wink:

Merhaba ben de 2021 tayfadanım, yks sürecini gördükçe derslere daha fazla asılasım geliyor. Bu yaz bir şeylerin ucundan baslamak istiyorum tyt cogunluk bitirme taraftariyim türkçe matematik gibi. Sen de durumlar nasıl? Bu arada ben Ebru

Merhaba!
Ben Sude. Eşit ağırlık öğrencisiyim.Şimdiden sınav stresi beni sardı bu yüzden ders çalışmaya başladım. Öncelikle 9-10. Sınıf Matematiğini bitirmeye başladım sonra ise 11.sınıf matematik giriş konusu olan trigonometri çalışmayı düşünüyorum böylece 11 e hazırlıklı olmuş olacağım.Ayrıca edebiyat ve Türkçe’de ki eksiklerimi de halledip ezberlerimi yapmayı düşünüyorum Ağustos’a kadar vaktim var sonrasında tatile gideceğim bu yüzden vaktim dar. Eğer vaktim kalırsa tarih ,felsefe coğrafya ve diğer derslere çalışmayı umuyorum ama ağrılıklı olarak önceliklerim türkçe ve matematik siz ne düşünüyorsunuz 2021 tayfa olarak:)?

Selam! Benim de onceliklerim matematik ve türkçe, henüz başlamayamadım fakat icimde deli gibi calisma istegi var… 2 hafta sonra basliyorum

Selam, maalesef ki bu öğreneni değil de elemeyi amaçlayan sınav sisteminde yer alanlardanım. Bu yaz dil anlatım ve paragraf çözme üzerine yoğunlaşıp TYT Türkçe kısmını halledesim geliyor ama emin olamadım. Halen çalışma partneri arıyorum ama nerdee?

Selam Hapshuuu burada birbirimize destek olup yaptıklarımız hakkında konuşabiliriz mesela günde kaç soru çözüyorsunuz ya da matematik gibi derslerde anlamadığınız konuları hangi youtube kanalından izliyorsunuz gibi :slight_smile:

Şu an pek çözmüyorum açıkçası, günde 50-100’deyim maalesef.
Ama bu açığı okulumdaki TYT kursuyla kapatıyorum bir nevi. Sizin hedefleriniz, günlük çalışmalarınız nasıl?

Günde her dersten(max 3) 20 şer soru çözmeyle başlayabilirsin konu anlatımı için hocalara geldik, rehber matematik, tonguç gibi kanallar gayet işe yarıyor

Oncelikle Merhaba herkese.
Ben Muhammet Erdi.Ne yazık ki böyle anormal bir sistemde yer alıyorum.
Sözel bölümünü seçtim bu sene yani full edebiyat tarih Coğrafya felsefe

Aranızda olmayı çok istiyorum.Hem ders hem de diğer konularda Yardımlaşmak istiyorum ve destek almak istiyorum.

Bir kez daha aranıza hoşgeldim.

Herkese iyi akşamlar dostlarım.

Herkese tekrardan merhaba :slight_smile:
Açıkçası pek bakan olacağını düşünmüyordum lakin bakıyorum herkes burada :smiley:
Gerçekten dediğiniz rakamlar soru açısından çok iyi.Eğer yapıyorsanız emin olun çok öndesiniz.

Bu platformu istediği dereceyi hayal eden ve uğraşanlar için kullanacağız 2 yıllık gibi bir süreçte.
Umarım hepimiz için güzel olur …

Merhaba.Sayısal öğrencisiyim.İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni kazanmak istiyorum.24 Haziran Pazartesi TYT için çalışmaya başlıyorum.Sizlere de başarılar dilerim.:muscle:t3::muscle:t3:

Tesekkürler, bir ablamız var o da çapa da şuan. İyi dersler dilerim.

Selam, ben inekle forumda pek aktif olamıyorum grikoç uygulamasında aktifim isterseniz baska bir platforma geçebiliriz?

Ben telefon kullanmıyorum.Uygulamaya giremem.Ama sizi zaman zaman buradan bilgilendirebilirim.Teşekkür ederim.

Geleyim mi istersen oradan yazışırız bu konu için

Dostlar aranızda sayısal olup birbirimize soru atabileceğimiz biri var mı?

Merhaba! Ben Ece TYTye ufak ufak çalışmaya başladım fen lisesindeyim ve sadece sayısal çalışıyorum şimdi benim dershane mi yoksa raunt uzaktan eğitimden mi yararlanmam gerekiyo bu hafta içinde karar vermem gerekiyo sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olun lütfen

gençler selam bişi sorcam bizim tyt de temel kavramlar var mı yoksa mantık işlediğimiz için o çıkmayacak mı? yıllardır soru çıkan önemli bi konu temel kavramlar. bizde çıkmaması mümkün mü?

Merhaba, elbette çıkacak temel kavramlar başlayın şimdiden çalışmaya , temel kavramlar önemli çünkü işleyeceğimiz her kojuda karsımıza cıkıyor

Merhaba, raunt hakkında bilgi sahibi değilim ama uzaktan egitim mi dershane mi desen, dershane derim