2020 yks diş hekimliği

Diş hekimliği istiyorum Diş hekimliği için bana yardımcı olabilecek birini arıyorum

Merhaba bu sene mi giriceksin?

Kazanabilirsem inşallah evet

Tyt-ayt netlerin kaç?

Tytde yeni yeni 80 85 falan görmeye başladım ayt berbat ama.Bu tatil sürecinde ayt aciklarimi hızlı bir şekilde kapatmaya uğraşıyorum

Ayt matematik için barışayhan yayınlarının fasikülleri seni uçurur çok sağlam

Ya aytden çok kaynagim var onları bitirmeye çalışacağım konuları biliyorum soru eksiğim var yada bilmiyorum ya ama ayt netlerimi hızlı bir şekilde kapatmam lazım

Her konuyu iki farklı kaynaktan götürebilirsin bence gözünde büyütme fazla

2 3 ayda 60 65 netleri görmek istiyorum artık umarım görebilirim sınava çok az kaldı mezuna kalmadan hallolur inşallah

En kötü Bingöl Diş Hekimliği gelir sen gene de bırakma tempoyu

Razıyım :frowning: ne yazık ki ege istiyordum ancak artık hayalden ibaret

Yatay geçiş yaparsın hayırlısıyla kazanda hem bingöl ün hocaları kaliteli ben orda iki yıl okudum

Şuan sadece hayalim olan diş hekimliğine odaklandım gerisi umrumda değil açıkçası

İnşallah kazanırsın :palms_up_together:

Amiinn aminnnnnnnnn😫

diş hekimliği noktasında bel fıtığı riskinin farkındasınızdır umarım:) bunu tercih etmeyin diye söylemiyorum ama bölümün en büyük meslek hastalıklarından

abi meslek lisesiyim ve diş hekimiği istiyorummmmm
Konuştuklarınızı okudummmm bu yıl tyt ve ayt mat büyük çoğunlukta halletttim sadece ayt fen ve geometri konu çalışmam kaldı yani bu yıl zor benim diş hekiliği hayyalleri ,
iki yıllık bi okul bölüm yazıp hem orayı okuyup hem tekrar diş hek. çalışabilirmiyimm sence?
Birisinden fikir almam lazımm yardımcı olursan cok sevinirim…

Dostum çalışıp kazanacağına inanıyorsan 2 yıllık üni kazanarak okul puanını düşürme. Hem de anlamsız bir sürece girme. Onun yerine daha çok çalışıp daha iyi bir diş kazanırsın hem de kafan daha rahat olur bence

Abi kesinlikle hakilsin ama AILEM bunu anlamıyor bu yıl mezuna kaldım. Olmadık şeyler oldu bi kez daha kalırsam yine aynıları olur diye korkuya kapıldım. Bu yıl tyt bölümünü konu çalışması olarak hallettim sadece AYT FEN ve GEOMETRI kaldı onun haricinde konu açığım da yok seneye daha rahat odaklamırim aslinda
Tavsiyen için sana teşekkür ederim. :bowing_man:‍♂️:bowing_man:‍♂️