2020 ve 2021 tayfaya süper önerim var


#1

Size süper bir önerim var. Bir mobil uygulama önereceğim.
Uygulamanın bir kısım özelliklerini aşağıda anlattım. Kısaca da sıralayayım:

Soru takibi, süre takibi, konu takibi, puan hesaplama ve kaydetme, yapılacak listesi oluşturma, çalışma takvimi yapma, rehberlik yazıları, yks sayaç gibi çok özellik var.

İndirmek için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ogrencikozu.app

UYGULAMADAN 2 GÖRSEL

• SORU TAKİBİ: Derslere göre günlük çözdüğünü soru sayılarını girebilirsin. Uygulama size bu hafta kaç soru çözdüğünüzün istatistiğini yapacak. Geçmiş günlerde de kaç soru çözdüğünüzü çalışma takviminden görebilirsiniz.

• KONU TAKİBİ: MEB müfredatına uygun güncel 2020 YKS Konuları uygulamada var. Bitirdiğiniz konuları işaretleyerek konuların ne kadarı bittiğini görebilirsiniz.

• SÜRE TAKİBİ: Günlük çalıştığınız süreyi uygulamaya girebilirsiniz. Ayrıca kronometre özelliği sayesinde ne kadar çalıştığınızı direk uygulama ile takip edebilirsiniz. Uygulama günlük, haftalık ne kadar çalıştığını analiz edecek.

• YKS PUAN HESAPLAMA: TYT ve AYT puan hesaplamasını da uygulamadan yapabilirsiniz. Ayrıca deneme sonuçlarınızı da uygulamaya kaydedebilirsiniz.

• YAPILACAKLAR: Uygulama ile yapılacak listesi oluşturabilir. Hatta yapılacaklar listesini sınıflandırabilirsiniz de.

• REHBERLİK: Bu bölüm YKS Hazırlık için rehberlik yazıları içerir. Haftalık rehberlik yazıları eklenir buraya.

• ETKİNLİKLER: Günlük veya ileri tarihte yapacaklarınızı uyguma ile planlayabilirsin. Üniversite sınavına hazırlık için kullanacağınız özelleştirilmiş takvim diyebiliriz.

• ÖNİZLEME: Bu bölüm uygulamanın giriş bölümüdür. Tüm çalışmalarınız burada özet olarak gözükür. Ayrıca burada YDT, AYT, TYT Geri Sayım da var. Sınava kaç gün var görebilirsiniz. Ek olarak size her gün bir motivasyon sözü de bizden!

Uygulama üzerinden ara ara farklı etkinlikler yapılacağı için sürekli aktif kullanmanızı tavsiye ederim. Çoook güzel şeyler yapacağız!

Bitmedi! Sürpriz özellikler bir sonraki sürümde.
Fikirlerinizi, önerilerinizi bize web sitemizden veya sosyal medyadan yazabilirsiniz. Öğrenci Kozu ile başarılı bir sınav geçirmek dileğiyle!

Öğrenci Kozu – Öğrencilerin Eğitimdeki Kozu


#2

Yorumları veya önerileri olanlar yazabilir.


#3

Ios platformunda da var mı?


#4

Henüz yok. Androidde tutulur ve sevilirse ekleyeceğiz.


#5

Günceldir konu, uygulamamaızı deneyin lütfen


#6

Görmeyen kalamsın bu uygulamayı


#7

İndirmeyen kalmasın uygulamayı. Yararı olacaktır


#8

10k sıralama yapmak için başlattığımız ders çalışma serisine sizleri de beklerim. bu seriyle beraber güzel bir sıralama yapalım. içerisinde kazanımlar ve konularla beraber