11. Sınıf EA Çalışma Arkadaşı Arıyorum

Sayısal bölümde her ne kadar inek arkadaşlarım olsa da eşit ağırlıkta inek arkadaşım olmadığı için normalde inek olmama rağmen bir türlü ders çalışma motivasyonu bulamıyorum. 11. sınıfımı elimden geldiğince iyi götürüyorum, TYT’de ise eksiklerim çok. (ama temelim var).Şu an 11. sınıf olup, (Yani YKS’ye ilk defa 2023’te girecek) belli bir seviyesi olan (orta seviye tercihim ama ileri seviyeyseniz neden olmasın) çalışma arkadaşı arıyorum. Aşağıda sayacağım özelliklerim ilginizi çeker ve benimle ders çalışmak isterseniz lütfen iletişime geçin. (Sanırım fazla resmî oldu)
Discord : MitzoSultan#4729

• LGS 2019’da %3.88 sıralama yaparak Bursa’da güzel bir okul kazandım
  • Şu an kendi binamızda olmadığımız için sabahçı öğretimdeyim. 13.15’te eve gelip genelde de 22.30 gibi yatıyorum. (Hafta sonları 8.30-24.00 oluyor ama saat 7’de rahatlıkla kalkabilirim.)
  • En büyük hedefim Koç İşletme’yi kazanmak ama temel hedefim EA’da ilk 1000-1500’e girmek.
  • Çalışma arkadaşımı herhangi bir şekilde kötü etkilemem, bunun bilincinde olan bir insanım. Herhangi bir psikolojik sorunum yok.
  • Cinsiyetiniz ve nerede okuduğunuz fark etmez.
    -Şimdiye kadar bir kere TYT denemesi yaptım. Onu da evde çözdüm. En kolay denemelerden biri olarak geçen ENS’nin 3’lü denemesinin 1. denemesini çözdüm. (80.5 net yaptım)
    -12. sınıf için bir dershaneye kayıt oldum. Şu an aynı dershane sadece bana ufak ödevler veriyor. Yani neredeyse her gün evdeyim.