10. sınıfa geçtim. Yazın nasıl çalışmalıyım?

Merhaba. Fikirlerinizi almak isterim bu konuda.
Teogda yüzde 7.30 ile İzmir YEAL’e girdim.
Güzel sayılabilcrk bir okul.
9. sınıf bitti. Sözel derslerim gayet iyiydi hepsi
85+. Sayısal derslerim ise biyoloji hariç eksik.
Özellikle de matematik. Öğretmenimiz çok kötü idi. Kimse memnun değil vs.
Şimdi yaz tatilinin bitmesine bir iki günü saymazsak 2 ay kaldı. Ben de eksiklerimi kapatmak istiyorum.
Sizce 10.sınıfa mı 9. sınıfa mı çalışmalıyım?

Merhaba,
Dokuzuncu sınıf konularını çalışmanı tavsiye ederim. Çünkü zaten 10. Sınıftaki konuların bir çoğunu öğrenmek için 9. Sınıfı iyi oturtmuş olman gerekiyor. Kendi kendine çalışmak istediğin için bildiklerim arasında sana önerebeileceğim en iyi kaynak raunt diye diyebilirim. İçinde konu anlatımı, soru çözümleri, denemeleri olan online bir ürün soru bankalarını da yolluyor. Eksilerini net olarak gösterip ona göre sana özel bir plan çıkartıyor.

bence 10’u 10dayken halledersin hiç dert etme. ay şu an mezun oldun ben bunu yazıyorum ahahaahha. şu an aydınlanması geldi. umarım istediğin yerlerdesindir değilsen de benim gibi mezunsan da bir kelime yazıp çıkıcam… RAUNT of ayt matımı 10dan 25e yükseltti de kendileri dağa taşa yazasım geliyo sorry…

Bence 9. sınıftaki eksiklerini hallet.Geride ne kadar az konu bırakırsan hem bir sonraki sınıfa daha hazır olurken hem de sınava da daha hazır olursun.Baştan ne kadar sıkı tutarsan devamı da o şekilde gelir ve daha rahat olursun.