10.sınıf kaynak kitap önerisi

Kolay gelsin ben bu sene 10.sınıf oldum hangi ders için ne tür kaynak önerirsiniz ve test kitaplarını almaya şimdi başlayayım mı

Merhaba, 9. Ve 10. Sınıf konularını şimdiden iyi oturtmaya başlaman faydalı olabilir elbette son sene unuttuğun konular olacaktır ancak en azından temel atacak kadar çalışman son yıl seni baya rahatlatır.İlk soruna gelecek olursak da herbir ders için farklı kaynak satın almaktansa raunt diye bir ürün var onu öneririm ben kullandım çok memnun kaldım.Hem online çalışabiliyorsun hem de soru bankaları var.Bir de deneme sınavları yapıyor hangi seviyede olduğunu gösteriyor ve seni o seviyeden yukarı çekmek için plan yapıyor.

Ben uzun bir araştırma sonucunda rauntta karar kıldım geçen sen hem online bir şekilde ilerliyorsun hem de verilen soru bankaları ile konuyu pekiştiriyorsun ki önemli olan kısım da zaten soru tipi görmek ve bol pratik yaparak ilerlemek bu açıdan raunt biçilmiş kaftan. Aynı zamanda türkiye geneli denemelerle kendi seviyeni görebiliyorsun bu şekilde daha verimli bir analiz yapıp çalışmalarına devam edebilirsin.