10.sınıf çalışma arkadaşı

9.siniftan pek bi temelim yok malesef ama artik duzeltmek şart suan bile cogu konuyu anlayamiyorum ama bir yerden baslamak lazım saglik lisesindeyim bi yandan saglik dersleride cakisinca durum zorlasiyo herhangi bi birlikte calisabilecek arkadaş arıyorum (:

Beraber çalışabiliriz benim de 9.sınıf pek yok

WhatsApp uzerinden gorusebiliriz uygunsa sana

Değerli arkadaşlarım merhaba; matematik öğretmeniyim. kanalım 5 yıllık . mesai saatlerinden dolayı çok video yükleyememiştim. Şimdilerde video sayısını artırmaya çalışıyorum. Bu videolar ders esnasında kayıt altına alınmıştır. Youtube için değildir . Doğal olması daha iyi olur diye düşündüm. O yüzden giriş seremonisi yok kusura bakmayın. Direkt derse başlıyorum. İstek üzerine soru ya da konu videoları atabilirim. Destek olursanız memnun olurum.

saolun

Merhaba, 10. Sınıfım eşit ağırlık bölümündeyim eğer hâlâ ders çalışmak için birini arıyorsan wp, dc üzerinden haberleşebiliriz. :slight_smile:

Beraber çalışabileceğim WhatsApptan ders çalışma arkadaşı arıyorum 9 sınıf 1 dönem var 10 sinıf az :confused:

Merhaba olur 05367980277 ulaşabilirsin wp uzerinden

Merhaba bende ders çalışabileceğim arkadaş arıyordum eğer müsaitseniz bende gelebilirim.